Zrychlení práce s Evernote na iOS 9

Již nějaký ten den tady máme nové chytré telefony iPhone 6S s technologií 3D Touch, která otevírá nové možnosti vývojářům. A Evernote reaguje téměř okamžitě. Vydal novou verzi své aplikace, která 3D Touch okamžitě využívá.

Rychlé vytvoření poznámky

Vlastníte-li iPhone 6S, máte okamžitě možnost vyzkoušet nové funkce, které jsou s aktualizací spjaté. První z nich aktivujete tak, že na hlavní obrazovce lehce zatlačíte na ikonu Evernote, což vyvolá rychlou nabídku. Z ní si můžete vybrat, zda chcete vytvořit rychlou textovou poznámku, fotografii nebo připomínku.

Evernote 3D Touch

Rychlé náhledy poznámek

Díky technologii 3D Touch spustíte také náhled poznámek nebo odkazů. Stačí na domovské obrazovce Evernote lehce zatlačit prstem na displej v místě poznámky a náhled se zobrazí. Opětovným klepnutím poznámku otevřete. Stejná funkcionalita na váš čeká ve Work Chatu nebo při použití nad webovým odkazem, kde Evernote zobrazí náhled ještě před otevřením v prohlížeči webových stránek, který je integrován do Evernote.

Rychlé hledání ve Spotlight

Hledání v mobilní verzi Evernote je nyní ještě rychlejší. Obrovský přínos má nová funkce hledání poznámek ve Spotlight. Stačí tedy do vyhledávacího pole iOS zadat klíčové slovo a spolehnout se na to, že kromě dalších aplikací a služeb, které se prohledávají, vyskočí také výsledky hledání v Evernote. Toto mi osobně chybělo!

Co říkáte na novou verzi? A už jste 3D Touch ve spojení s Evernote vyzkoušeli?

Zrychlení práce s Evernote na iOS 9
5 (100%) 2 votes

The following two tabs change content below.
Lektor, trenér a konzultant pro sebeorganizaci, cestovatel, sportovec a milovník lidí, kávy a přírody. Je zakladatelem portálu LifeNotes, který sdružuje uživatele Evernote v ČR a SR. Jako podnikatel na volné noze realizuje semináře k metodě sebeorganizace GTD a myšlenkových map. Během tréninků klade důraz na změny, které účastníci realizují, a nikoliv na pouhé předání informací. Jeho semináři prošlo již více než 1000 účastníků - ředitelé, manažeři, obchodníci, konzultanti, asistentky i podnikatelé. Pochází z Ostravy, ale pohybuje se během týdne po celé ČR i v zahraničí. Pokud nevede či nepřipravuje vzdělávací a rozvojové akce, píše články či knihy nebo se toulá po světě.
  • Organizzer CZ

    3D Touch je hrozně návykový a EVERNOTE patří mezi mích Šest aplikací, které se stali neodmyslitelnou součástí mého života. Piši o nich na svém blogu.

    • Souhlasím, pro mě je to funkce, kterou jsem si okamžitě oblíbil a šetří vteřiny času u každé akce.

Starší příspěvky:
Evernote-restaurace
Neobvyklé případy užití Evernote

Článek vyšel v první polovině letošního roku v magazínu SuperApple.cz. O tom, jak běžně využívat Evernote v praxi, bylo napsáno...

Zavřít