Webinář Evidence kontaktů v Evernote

V soutěži o Evernote Premium na rok zdarma přišla spousta dotazů, zda neproběhne také webinář, který se bude zaměřovat na témata řešená na školeních Evernote pro veřejnost. Takto rozsáhlý webinář prozatím neplánuji, ale chápu, že ne každý z vás má možnost na školení přijet. Proto jsem se rozhodl zorganizovat alespoň malé vstupy, které budou vždy na konkrétní téma z oblasti praktického využití možností Evernote.

PŘIHLASTE SE NA DALŠÍ WEBINÁŘ

První z půlhodinových webinářů proběhl 20. května 2014. Téma EVIDENCE KONTAKTŮ V EVERNOTE nakouslo možnosti ukládání kontaktních informací, skenování vizitek a automatického kopírování informací z Google Contacts do služby Evernote (ano, skutečně to jde). Živě jej sledovalo 6 zájemců.

Pokud jste termín promeškali, případně si chcete všechny body projít ještě jednou, přikládám záznam níže. Další webinář chystám na 9. června 2014 opět od 17h. Tématem budou TIPY PRO PRÁCI S E-MAILY V EVERNOTE – pokud chcete získat povědomí o tom, co vše se dá s e-maily v Evernote dělat, určitě se nezapomeňte přihlásit.

Webinář Evidence kontaktů v Evernote
5 (100%) 1 vote

The following two tabs change content below.
Lektor, trenér a konzultant pro sebeorganizaci, cestovatel, sportovec a milovník lidí, kávy a přírody. Je zakladatelem portálu LifeNotes, který sdružuje uživatele Evernote v ČR a SR. Jako podnikatel na volné noze realizuje semináře k metodě sebeorganizace GTD a myšlenkových map. Během tréninků klade důraz na změny, které účastníci realizují, a nikoliv na pouhé předání informací. Jeho semináři prošlo již více než 1000 účastníků - ředitelé, manažeři, obchodníci, konzultanti, asistentky i podnikatelé. Pochází z Ostravy, ale pohybuje se během týdne po celé ČR i v zahraničí. Pokud nevede či nepřipravuje vzdělávací a rozvojové akce, píše články či knihy nebo se toulá po světě.
Starší příspěvky:
Vizitka v Evernote
Vizitky v Evernote krok za krokem

Poslední dobou se s články a informacemi kolem skenování vizitek roztrhl pytel. Aby ne - jedná se o skutečně užitečnou a...

Zavřít