Výzva Evernote k vývojářům: Pomozte nám s řešením

*** Tento článek byl publikován jako novinka na blogu Evernote a volně přeložen do češtiny. Překlady článků z blogu Evernote budou volně přístupné do 30. září 2014 a poté budou k dispozici pouze členům LifeNotes klubu. ***

Vývojový tým Evernote má pro některé z vás výzvu – řešení problému, se kterým se tento tým denně potýká. Vše souvisí s akcí, na které budete moci ukázat (a dokázat) své mistrovství v aplikaci klíčových algoritmů a datových strukturách, a to na zjednodušeném příkladu pro vyhledávání poznámek. Výkonný vývojový tým Evernote bude pečlivě přezkoumávat každé nabídnuté řešení a udělovat odpovídající ohodnocení. Celý Evernote se těší na kontrolu výsledků, jejichž autory budou fanoušci, lidé sledující Evernote a stejně tak i přátelé.

Pro všechny účastníky jsou přichystány ceny:

  • 1 místo: Návštěva Evernote HQ nebo kancelář v Zurychu (zpáteční let + pět noclehů)
  • 2. místo: Zboží z Evernote Market v hodnotě $700
  • 3. místo: Zboží z Evernote Market v hodnotě $500
  • 4. – 50. místo: Triko Evernote
  • Všichni: Evernote Premium účet na tři měsíce zdarma

Všichni zájemci jsou vítání, takže tuto informaci šiřte, kde můžete.

Výzva bude odstartována 26. září 2014 v 16:00 PST (27. září 2014 ve 2:00 našeho času). Všechny výstupy je potřeba zaznamenat do 3. října 2014 ve 23:59 PST (4. října 2014 v 9:59 našeho času).

Chcete se zúčastnit? Klikněte zde a pusťte se do toho. A hlavně nám dejte vědět, jak jste dopadli.

Ohodnoťte článek

The following two tabs change content below.
Lektor, trenér a konzultant pro sebeorganizaci, cestovatel, sportovec a milovník lidí, kávy a přírody. Je zakladatelem portálu LifeNotes, který sdružuje uživatele Evernote v ČR a SR. Jako podnikatel na volné noze realizuje semináře k metodě sebeorganizace GTD a myšlenkových map. Během tréninků klade důraz na změny, které účastníci realizují, a nikoliv na pouhé předání informací. Jeho semináři prošlo již více než 1000 účastníků - ředitelé, manažeři, obchodníci, konzultanti, asistentky i podnikatelé. Pochází z Ostravy, ale pohybuje se během týdne po celé ČR i v zahraničí. Pokud nevede či nepřipravuje vzdělávací a rozvojové akce, píše články či knihy nebo se toulá po světě.
Starší příspěvky:
Evernote na LNLive2014
Video Jak využívám Evernote (#LNLive2014)

6. září 2014 proběhlo v pražské Pracovně první setkání fanoušků a uživatelů Evernote v ČR. LifeNotes Live 2014 nabídlo tři přednášky, otevřenou...

Zavřít