Vyhodnocení soutěže o Premium na rok zdarma

Před časem jsem se rozhodl dám prostor Vám, čtenářům a fanouškům LifeNotes projektu, a vypsat soutěž o roční Premium verzi Evernote účtu. Sešla se mi desítka podnětných námětů, které jsem až dnes zpracoval a rozhodl o tom, který bude mít na LifeNotes největší dopad.

Témat, které jste navrhovali k realizaci, bylo poměrně dost a některá se opakovala. Velmi děkuji každému, kdo se zapojil a umožnil tak zamyslet se nad tím, kudy by mohly LifeNotes kráčet a jak dál s projektem nakládat. Nebyla zde jen chvála, ale také drobná „kritika“ – místy neosobní přístup webu, články méně zaměřené na praktické využití a další. Beru si to rozhodně k srdci a také do svého to-do seznamu a myšlenkových map, ze kterých budou reálné další kroky.

Ale abych nenapínal… Jelikož se sešla „pouze“ desítka hlasujících, rozhodl jsem se trošku poupravit pravidlo (a snad mi to odpustíte) a vybrat nyní pouze jednoho z vás, jehož náměty se mi zdály nejpřínosnější a tím je Robert Prokeš. Robert tímto získává roční Premium účet zdarma, se kterým může naložit dle svého uvážení. GRATULUJI! Mezi Robertovy podněty patřilo například:

 • online představení školení Evernote s vašimi dotazy
 • živá setkání Evernote fanoušků
 • představení implementace Evernote do konkrétního týmu – popsaný průběh

Neboť bylo v rámci soutěže řečeno, že z prvních 50 přispěvatelů bude losem vybrán jeden, který získá stejnou cenu a daný počet se nenaplnil, rozhodl jsem se v soutěži pokračovat s tím, že jakmile bude uzavřen počet 20 přispívajících, vylosuji jednoho z vás, kdo Premium obdrží. Proto prosím, považujete-li soutěž za přínosnou (nejen v rámci ceny, ale také dalšího rozvoje), o šíření mezi své známé a kamarády.

Těším se na další náměty. A moc vám děkuji za přízeň, bez vás by portál LifeNotes nebyly ničím.

Ohodnoťte článek

The following two tabs change content below.
Lektor, trenér a konzultant pro sebeorganizaci, cestovatel, sportovec a milovník lidí, kávy a přírody. Je zakladatelem portálu LifeNotes, který sdružuje uživatele Evernote v ČR a SR. Jako podnikatel na volné noze realizuje semináře k metodě sebeorganizace GTD a myšlenkových map. Během tréninků klade důraz na změny, které účastníci realizují, a nikoliv na pouhé předání informací. Jeho semináři prošlo již více než 1000 účastníků - ředitelé, manažeři, obchodníci, konzultanti, asistentky i podnikatelé. Pochází z Ostravy, ale pohybuje se během týdne po celé ČR i v zahraničí. Pokud nevede či nepřipravuje vzdělávací a rozvojové akce, píše články či knihy nebo se toulá po světě.
 • Pavel Vokoun

  Nevyhrál jsem, tak jsem si musel koupit Premium sám! 🙂

  • Lifenotes_cz

   Ať slouží co možná nejlépe:)

Starší příspěvky:
Myšlenková mapa
Myšlenkové mapy, úkoly a Evernote

Jak plánujete aktivity? Pokud mě trošku sledujete, víte, že mou "nemocí" jsou myšlenkové mapy - nejčastěji ve formě tužka/papír. Jednou...

Zavřít