Video Jak využívám Evernote (#LNLive2014)

6. září 2014 proběhlo v pražské Pracovně první setkání fanoušků a uživatelů Evernote v ČR. LifeNotes Live 2014 nabídlo tři přednášky, otevřenou diskuzi a hlavně setkání všech, kteří si s myšlenkou používání Evernote alespoň trošku pohrávají. A právě na první přednášku, jejíž téma bylo Jak využívám Evernote, si můžete ze záznamu prohlédnout právě teď. Matej Popadič vám poodhalí velmi zajímavé tipy, které mimo jiné ukáže co udělat pro to, aby již nikdy nedošlo k nedorozumění s vaší kadeřnicí.

A dejte nám, prosím, hlasováním prostřednictvím hvězdiček pod článkem vědět, jak se vám přednáška líbila.

Video Jak využívám Evernote (#LNLive2014)
4.57 (91.43%) 21 votes

The following two tabs change content below.
Lektor, trenér a konzultant pro sebeorganizaci, cestovatel, sportovec a milovník lidí, kávy a přírody. Je zakladatelem portálu LifeNotes, který sdružuje uživatele Evernote v ČR a SR. Jako podnikatel na volné noze realizuje semináře k metodě sebeorganizace GTD a myšlenkových map. Během tréninků klade důraz na změny, které účastníci realizují, a nikoliv na pouhé předání informací. Jeho semináři prošlo již více než 1000 účastníků - ředitelé, manažeři, obchodníci, konzultanti, asistentky i podnikatelé. Pochází z Ostravy, ale pohybuje se během týdne po celé ČR i v zahraničí. Pokud nevede či nepřipravuje vzdělávací a rozvojové akce, píše články či knihy nebo se toulá po světě.
Starší příspěvky:
Debug menu v Evernote
Skrytá nabídka v Evernote: optimalizace databáze

Zažili jste situaci, kdy Vám najednou Evernote přestal prohledávat text na fotkách? Cítíte, že se za poslední dobu práce s...

Zavřít