Video Evernote v neziskovce (#LNLive2014)

6. září 2014 proběhlo v pražské Pracovně první setkání fanoušků a uživatelů Evernote v ČR. LifeNotes Live 2014 nabídlo tři přednášky, otevřenou diskuzi a hlavně setkání všech, kteří si s myšlenkou používání Evernote alespoň trošku pohrávají. Třetí přednášku na téma Evernote v neziskovce si můžete ze záznamu prohlédnout právě teď. Jan Holeček s vámi nasdílí své zkušenosti s implementací Evernote v neziskové organizaci. Celou přednášku si můžeme te záznamu pustit právě teď.

Budu moc rád, pokud prostřednictvím hvězdiček pod článkem zahlasujete, jak se vám přednáška líbila.

Video Evernote v neziskovce (#LNLive2014)
4.2 (84%) 10 votes

The following two tabs change content below.
Lektor, trenér a konzultant pro sebeorganizaci, cestovatel, sportovec a milovník lidí, kávy a přírody. Je zakladatelem portálu LifeNotes, který sdružuje uživatele Evernote v ČR a SR. Jako podnikatel na volné noze realizuje semináře k metodě sebeorganizace GTD a myšlenkových map. Během tréninků klade důraz na změny, které účastníci realizují, a nikoliv na pouhé předání informací. Jeho semináři prošlo již více než 1000 účastníků - ředitelé, manažeři, obchodníci, konzultanti, asistentky i podnikatelé. Pochází z Ostravy, ale pohybuje se během týdne po celé ČR i v zahraničí. Pokud nevede či nepřipravuje vzdělávací a rozvojové akce, píše články či knihy nebo se toulá po světě.
 • Prima Dane, dalsi vyuziti. Priklad z neziskovek, to me zajima, hlavne do budoucna. Ja aktualne nejvic pouzivam Evernote k dokumentaci a poznamkam pro weby, ktere vytvarim + k ukladani odkazu na zajimave stranky pres Clip. Mimochodem, bych mel jeden dotaz. Nelze nejak jednoduse udelat vzorec na scitani hodnot jako je pocet hodin na projketu, rozpocet atd.? Dost by mi to pomohlo…diky za jakoukoliv odpoved.

  • Ahoj Roberte,

   moc děkuji za zpětnou vazbu a informace. Kdybys chtěl nějak pomoci s neziskovkou, dej vědět.

   K tvému dotazu – pokud to chceš přímo jako informaci/tabulku v Evernote, tak o této možnosti nevím. Základní služba to určitě nenabízí.

   Měj se fajn.

Starší příspěvky:
Evernote a tabulky v Mac
Evernote pro Mac: lepší psaní poznámek, rychlejší synchronizace a stovky oprav

*** Tento článek byl publikován jako novinka na blogu Evernote a volně přeložen do češtiny. Překlady článků z blogu Evernote...

Zavřít