Staňte se členy LifeNotes klubu

Když jsem před pár měsíci vyhodnocoval náměty na zlepšení projektu LifeNotes, narazil jsem v několika případech na témata, která se týkala chybějících akcí pro uživatele Evernote či téměř nulové možnosti mít podporu k Evernote v češtině a další. Poslední sobotu jsem na akci LifeNotes Live 2014 představil několik změn, které se týkaly zahájení prací na překladu Evernote Guide pro české uživatele, možnosti hodnotit články (abych měl představu o tom, které z vás jsou přínosné a které ne), ale také jednu velkou novinku, kterou je LifeNotes klub – placené členství, které vám může přinést nejen podporu přes Skype, Hangouts či e-mail při využívání Evernote, ale také další výhody, díky kterým můžete ušetřit pár stokorun (a v případě V.I.P. i tisícikorun) ročně. Co je to LifeNotes klub, jaké výhody vám přinese a jak se stát jeho členem?

LifeNotes klub

Buďte s námi v kontaktu, získejte přístup k uzavřeným webinářům o Evernote nebo překlady novinek ze světa Evernote. Ušetřete na akcích, školeních či konzultacích. A třešnička na závěr – chcete-li, zajistěte si Skype, Hangouts nebo neomezenou e-mailovou podporu k Evernote! Vše je velmi jednoduché – staňte se členem LifeNotes klubu.

Jednotlivé výhody členství

 • Vstup na lokální akce – tyto akce se pořádají se 4x do roka (2x v Praze, 1x v Ostravě, 1x v Brně) a standardně jsou zpoplatněny částkou 200,- Kč
 • Vstup na LNLiveminiKonference (přednášky, diskuze, networking), která se pořádá 1x do roka v Praze
 • Překlady novinek z blogu Evernote – neunikne vám žádná novinka, neboť Vám doručíme aktuality, které Evernote publikuje na svém blogu, až do e-mailové schránky a v češtině
 • Přístup k uzavřeným webinářům – tyto neveřejné webináře, na kterých se diskutují předem domluvená témata, se pořádají 6x do roka pro vybranou skupinu účastníků
 • Triko LifeNotes – triko s tématem LifeNotes – bezpapírová kancelář ve Vámi vybrané velikosti
 • Sleva na Evernote tréninkycelodenní tréninky praktického využití Evernote (vše od teorie až po tipy z praxe)
 • Sleva na osobní konzultace k Evernote – po domluvě na individuální konzultaci se sejdeme v Praze, Brně či Ostravě (případně po uhrazení cestovních nákladů na jiném místě) a projdeme témata dle domluvy (základy Evernote, pokročilé možnosti, spolupráce s dalšími službami a aplikacemi atd.)
 • Skype/Hangouts podpora – po domluvě se spojíme přes technologii Skype nebo Hangouts a projdeme témata dle domluvy (základy Evernote, jeho praktického využití nebo třeba nasazení ve Vaší organizaci). Při zahájení je započítaná celá hodina (nelze převést do dalších měsíců).
 • E-mailová podpora – neomezená e-mailová podpora s reakční dobou do 48h od zadání požadavku (mimo víkendy). E-mailová podpora se nevztahuje se na opravu či reklamaci chyb Evernote, za které LifeNotes nenese zodpovědnost. Je však možné konzultovat případná řešení „co když“ nebo požádat o pomoc při řešení s help desk Evernote.

Benefity plynoucí ze členství se vždy vztahují pouze na předplatitele a není přenosné. V případě zájmu lze kdykoliv po uhrazení rozdílu přejít na vyšší členství. V případě, že nedodržíme jakoukoliv z podmínek členství, bez váhání vrátíme uhrazený poplatek.

Stanete se Fanouškem, Nadšencem či V.I.P. členem?

Pro které členství se rozhodnout?

 • Fanoušek
  • Chcete-li dorazit na LNLive2015, navštívit alespoň jeden LifeNotes sraz v Praze, Brně či Ostravě
  • Nechcete-li propásnout žádné aktuální informace, které se týkají Evernote
  • Chcete-li projít sadu námětů a otázek, které se vám za 2 měsíce k Evernote nakupí, formou webináře
  • PŘÍKLAD: Fanoušek, který příjde na LNLive2015 a jednu lokální akci ušetří za rok minimálně 100,- Kč, má možnost účastnit se webinářů a jednou za čas získá informace o novinkách v Evernote do své e-mailové schránky.
 • Nadšenec
  • Chcete-li přijít na jakoukoliv akci LifeNotes zdarma
  • Chcete přijít na školení Evernote, případně využívat placených individuálních konzultací
  • PŘÍKLAD: Nadšenec, který přijde na jeden trénink Evernote, poté si zaplatí 2h konzultace vlastního systému a pro načerpání inspirace navštíví také jednu lokální akci a LNLive2015, ušetří za rok minimálně 735,- Kč, má možnost účastnit se webinářů a jednou za čas získá informace o novinkách v Evernote do své e-mailové schránky. Jako pozornost získá triko LifeNotes.
 • V.I.P.
  • Chcete-li využívat výhod Nadšence
  • Máte-li zájem o Skype, Hangouts či e-mailovou podporu ZDARMA
  • PŘÍKLAD: V.I.P. člen, který přijde na jeden trénink Evernote, poté si zaplatí 2h konzultace vlastního systému, využije 1h konzultace zdarma, pro načerpání inspirace navštíví také jednu lokální akci a LNLive2015 a využije alespoň polovinu Skype/Hangouts měsíčních konzultací, ušetří za rok minimálně 10 750,- Kč. K tomu všemu má možnost využít e-mailové podpory LifeNotes a získá jako pozornost triko LifeNotes.
[easy-pricing-table id=“3428″]
Ohodnoťte článek

The following two tabs change content below.
Lektor, trenér a konzultant pro sebeorganizaci, cestovatel, sportovec a milovník lidí, kávy a přírody. Je zakladatelem portálu LifeNotes, který sdružuje uživatele Evernote v ČR a SR. Jako podnikatel na volné noze realizuje semináře k metodě sebeorganizace GTD a myšlenkových map. Během tréninků klade důraz na změny, které účastníci realizují, a nikoliv na pouhé předání informací. Jeho semináři prošlo již více než 1000 účastníků - ředitelé, manažeři, obchodníci, konzultanti, asistentky i podnikatelé. Pochází z Ostravy, ale pohybuje se během týdne po celé ČR i v zahraničí. Pokud nevede či nepřipravuje vzdělávací a rozvojové akce, píše články či knihy nebo se toulá po světě.
Starší příspěvky:
Evernote a poznámky z e-booků
Jak na poznámky z e-booků v Evernote

Pri čítaní kníh som si často povzdychol nad zaujímavým nápadom, neveriacky som krútil hlavou nad úžasnými návodmi, myšlienkami, prečítal si...

Zavřít