Soutěž o Evernote Premium na rok zdarma

Před časem se téměř roztrhl pytel s dárky v podobě Premium účtu (zaznamenat jste je mohli například v rámci akce T-Mobile). Pokud vás tyto dárky minuly, nezoufejte – rozhodli jsme se s LifeNotes podpořit některé z vás a věnovat roční Premium zdarma. Jsme však trošku náročnější – nechceme to úplně zadarmo. Podmínky však nejsou nijak složité.

Roční Premium účet od LifeNotes můžete získat tak, že splníte následující body:

  1. Odešlete z adresy, pod kterou máte zaregistrovaný Evernote účet, e-mail na adresu info@lifenotes.cz.
  2. Do předmětu napíšete „Náměty na zlepšení LifeNotes“ bez uvozovek.
  3. Do těla e-mailu vepíšete tři nebo více náměty pro LifeNotes – to, co vám chybí, co byste rádi na LifeNotes měli či co podle vás stojí za zlepšení. Rozhodně se nebojte i odvážnějších námětů, které posunou podporu uživatelů této skvělé služby dále! Každý z námětů by měl mít popis o rozsahu 100 a více znaků.
  4. Doplníte své jméno a příjmení.

E-mail, který odešlete, může vypadat třeba následovně:

Příklad soutěžního e-mailu

Jakmile k nám dorazí prvních 50 e-mailů s náměty z unikátních e-mailových adres, proběhne slosování, které určí uživatele, jež od nás obdrží roční Premium účet zdarma. Dovolujeme si ze soutěže vyřadit ty e-maily, které nesplní podmínky uvedené výše. Premium účet odešleme v podobě Evernote Gift na e-mailovou adresu, ze které přijde e-mail s námětem.

To ale není vše. Po slosování vybereme ten námět, který vyhodnotíme jako nejpřínosnější, a jeho autor bude odměněn stejným dárkem – Evernote Premium účtem na rok zdarma. Myslíme si, že to už stojí za to!

Chcete-li podpořit LifeNotes, budeme rádi, nasdílíte-li tuto výzvu dále – prostřednictvím sociálních sítí nebo klidně osobně mezi vaše kolegy, přátele či známé.

Děkujeme, že jste fanoušky LifeNotes a těšíme se na vaše náměty!

Ohodnoťte článek

The following two tabs change content below.
Lektor, trenér a konzultant pro sebeorganizaci, cestovatel, sportovec a milovník lidí, kávy a přírody. Je zakladatelem portálu LifeNotes, který sdružuje uživatele Evernote v ČR a SR. Jako podnikatel na volné noze realizuje semináře k metodě sebeorganizace GTD a myšlenkových map. Během tréninků klade důraz na změny, které účastníci realizují, a nikoliv na pouhé předání informací. Jeho semináři prošlo již více než 1000 účastníků - ředitelé, manažeři, obchodníci, konzultanti, asistentky i podnikatelé. Pochází z Ostravy, ale pohybuje se během týdne po celé ČR i v zahraničí. Pokud nevede či nepřipravuje vzdělávací a rozvojové akce, píše články či knihy nebo se toulá po světě.
Tags: premium, soutěž,
Starší příspěvky:
Základní kameny systému
Evernote pro organizaci úkolů

V prvé řadě, aby bylo jasno: Evernote není nástroj vytvořen pro správu úkolů! Přesto ho tak mnoho lidí používá. Stejně...

Zavřít