Skenujte whiteboardy se Scannable

Desítky let doprovází naše porady, jednání nebo kreativní setkání flipcharty a whiteboardy. A protože v současnosti hraje technologie obrovskou roli v digitalizaci informací, které z nich vyplynou, reagují také vývojáři Evernote na tento nemizející trend. Aplikaci Scannable už možná znáte, psali jsme o ni v lednovém článku. Její doménou je rychlé, přesné a kvalitní skenování dokumentů, účtenek, poznámek a vizitek přímo do Evernote prostřednictvím mobilních zařízení s iOS.

Evernote Scannable rozdíl

Scannable se před nedávnem dočkal verze 2.0 a je naší milou povinností informovat vás o novinkách, které přináší. A právě focení whiteboardů je hlavní změnou. Jistě si vzpomenete na nejednu situaci, kdy jste se pokoušeli vyfotit pečlivě nashromážděné poznámky a výsledek byl nevalný – odlesky, špatné osvětlení a další vady na kráse, které doprovázely každé zaznamenávání. S novou verzí Scannable se vše změní.

Evernote Scannable pořízení

Při skenování lesklých tabulí nabízí nový režim úpravy, kdy všechny výše uvedené nedostatky zmizí. Výsledkem tak je čistá plocha, výrazné barvy poznámek a velmi kvalitní výstup. Kromě toho vylepšuje Scannable také sdílení informací s dalšími lidmi. Díky minimálnímu počtu akcí, které musíte provést, dovolí nasdílet okamžitě informace se všemi, kdo se setkání účastnili.

Už jste Scannable v kombinací s whiteboardem vyzkoušeli? Dejte vědět, jak jste s výsledky spokojení.

Skenujte whiteboardy se Scannable
5 (100%) 1 vote

The following two tabs change content below.
Lektor, trenér a konzultant pro sebeorganizaci, cestovatel, sportovec a milovník lidí, kávy a přírody. Je zakladatelem portálu LifeNotes, který sdružuje uživatele Evernote v ČR a SR. Jako podnikatel na volné noze realizuje semináře k metodě sebeorganizace GTD a myšlenkových map. Během tréninků klade důraz na změny, které účastníci realizují, a nikoliv na pouhé předání informací. Jeho semináři prošlo již více než 1000 účastníků - ředitelé, manažeři, obchodníci, konzultanti, asistentky i podnikatelé. Pochází z Ostravy, ale pohybuje se během týdne po celé ČR i v zahraničí. Pokud nevede či nepřipravuje vzdělávací a rozvojové akce, píše články či knihy nebo se toulá po světě.
Starší příspěvky:
Evernote a integrace s NYT Cooking
Ukládání receptů z NYT Cooking do Evernote

Jídlo a recepty máme všichni rádi. Nedávno jsem psal, že Evernote ukončil podporu aplikace Food, která sloužila mimo jiné právě...

Zavřít