ScanSnap, JotScript a další zboží z Evernote Market

V dubnu letošního roku jsme poprvé hromadně objednávali Evernote ScanSnap pro pět zájemců, kteří chtěli využívat skvělých vlastností tohoto scanneru a podpořit tak svůj přechod na bezpapírovou kancelář. Zboží se nám podařilo velmi rychle doručit až domů. Nyní se tato možnost otevírá těm členům LifeNotes klubu, kteří se zaregistrovali jako Nadšenci nebo V.I.P. členové. Další kolo svozu je totiž na spadnutí.

Evernote ScanSnap

Jak to bude probíhat?

  1. Pokud ještě nejste Nadšenci nebo V.I.P. členové, zaregistrujete se na stránkách LifeNotes klubu a posléze uhradíte své členství.
  2. Pošlete nám e-mail s požadavkem na objednávku zboží z Evernote Market (cokoliv z nabídky).
  3. My Vám obratem pošleme částku, kterou uhradíte do 5 pracovních dnů na účet (počítejte s cca 50% navýšením oproti ceně zboží za dopravu + celní řízení).
  4. Ve chvíli, kdy nám dorazí peníze od všech zájemců, objednáme zboží a co nejdříve jej doručíme na Vámi zaslanou adresu.

Služba je pro členy LifeNotes klubu zcela zdarma a platí se skutečně jen zboží, náklady na dopravu a případné poplatky za celní řízení.

Podmínky jsou následující:

  • V okamžiku, kdy obdržíte scanner, nebudeme již do dalších aktivit zasahovat (reklamace apod.). To je již na Vás. Zajišťujeme pouze hromadný svoz scannerů a doručení na Vámi zaslanou adresu.
  • Počítejte, prosím, s tím, že budete-li objednávat Evernote ScanSnap, bude mít USA napájení. Dostanete zboží, které najdete na stránkách Evernote. Dokoupení příslušenství je již na Vás.
  • Datum dovozu může být různé, poslední zásilku se podařilo doručit do 4 týdnů.

Evernote JotScript

Budete-li mít jakékoliv dotazy, určitě pište nebo volejte. Rád Vám zodpovím jakékoliv otázky.

ScanSnap, JotScript a další zboží z Evernote Market
5 (100%) 1 vote

The following two tabs change content below.
Lektor, trenér a konzultant pro sebeorganizaci, cestovatel, sportovec a milovník lidí, kávy a přírody. Je zakladatelem portálu LifeNotes, který sdružuje uživatele Evernote v ČR a SR. Jako podnikatel na volné noze realizuje semináře k metodě sebeorganizace GTD a myšlenkových map. Během tréninků klade důraz na změny, které účastníci realizují, a nikoliv na pouhé předání informací. Jeho semináři prošlo již více než 1000 účastníků - ředitelé, manažeři, obchodníci, konzultanti, asistentky i podnikatelé. Pochází z Ostravy, ale pohybuje se během týdne po celé ČR i v zahraničí. Pokud nevede či nepřipravuje vzdělávací a rozvojové akce, píše články či knihy nebo se toulá po světě.
Starší příspěvky:
Evernote prezentace
Prezentujte s Evernote

V posledním článku jsem se zmínil o několika funkcích, které získáte s nákupem Premium (či Business) verze. Mezi nimi se...

Zavřít