Publikujte knihy přímo z Evernote

31.7.2014
Martin Švec

*** Tento článek byl původně publikován na blogu Evernote a redakcí LifeNotes volně přeložen do češtiny. ***


Nikdy nebylo jednodušší být autorem.

Evernote je pro mnoho spisovatelů velmi oblíbeným nástrojem. Umožňuje na jednom místě shromažďovat, třídit a hledat zdrojové materiály, archivní informace i fotografie.

Pro mnoho autorů je Evernote místem, kde se z myšlenek stávají slova a vytvářejí příběhy. Bílé pozadí poznámek je příjemným prostředím pro tvorbu textu a organizaci částí knihy.

Poté, co došlo k integraci se službou FastPencil, mají autoři plnohodnotný nástroj pro vytvoření a distribuci knihy v Evernote od samého počátku až k publikaci.

Zde najdete postup, jakým se poznámky z Evernote přemění v publikaci pomocí FastPencil:

Tvorba. Automaticky nahrajte své poznámky nebo celé poznámkové bloky z Evernote do editoru FastPencil. Zde je můžete dále spravovat a zahájit proces publikace.

Revize. Silnou stránkou Evernote je týmová spolupráce, která autorům umožňuje upravovat a sdílet své texty se spolupracovníky a editory. S FastPencil se navíc nemusíte obávat technických nebo formátovacích problémů.

FastPencil

Publikace. Importem poznámek nebo celých poznámkových bloků z Evernote do publikačního programu FastPencil lze vytvořit ve velmi krátkém čase souvislou publikaci připravenou k tisku. FastPencil je partnerem společnosti GungHo, která zajišťuje zakázky pro hlavní vydavatele a je zárukou, že vaše publikace získá stejnou tiskovou kvalitu jako v běžném maloobchodním prodeji.

Distribuce. Hledáte lukrativní možnost distribuce? Síť FastPencil umožňuje uživatelům Evernote publikovat knihy nejrůznějšími způsoby, včetně platforem Amazon, Barnes & Noble, iPad a Kindle. Nezáleží na tom, zda si přejete publikovat pár kopií pro své přátele a rodinu nebo mít větší náklad – služba „print-on-demand“ uspokojí snadno všechny vaše požadavky. Zároveň můžete na svůj blog nebo facebookový profil umístit widgety, které vám usnadní propagaci své knihy.

Evernote je výborným nástrojem pro shromažďování myšlenek a psaní, avšak ve spojení se službou FastPencil se stává velmi silným nástrojem pro formátování, strukturování a tisk vašich textů a jejich sdílení se světem.

Tak co napíšete a publikujete prostřednictvím Evernote?

Publikujte knihy přímo z Evernote
5 (100%) 1 vote

The following two tabs change content below.

Martin Švec

Redaktor
Oslovují mě věci, které fungují. A když fungují navíc dobře a jednoduše, oblíbím si je. Kolem sebe jich mám několik a z těch, na které si nemohu sáhnout, vede Evernote. Trávím s ním už pár let a myslím, že toho o mě ví víc, než já o něm :)
Starší příspěvky:
Připomínky v Evernote
Jak filtrovat připomínky ve Windows

Využíváte Evernote také pro upozorňování na konkrétní poznámku ve specifický den a čas? Funkce Reminder neboli Připomínka se v pracovních...

Zavřít