Propojení Evernote a CRM Salesforce

Integrace Evernote se CRM systémy je již dlouhou dobu velmi diskutovaným tématem mezi fanoušky našeho oblíbeného elektronického archivu. Část CRM systémů lze propojit s Evernote přes třetí službu, jejíž název je Zapier. Některé systémy podporují také přímou integraci. Jedním z takových je Salesforce, o jehož možnostech se před nedávnem rozepsal Martin Humpolec. Lépe řečeno – tématem bylo právě propojení Salesforce a Evernote. Jeho stručný, ale výstižný článek najdete na jeho blogu.

Martin mimo jiné zmiňuje, že pro tuto integraci je nutné zvolit Evernote Business licenci a není tedy přístupná všem platícím uživatelům. Stejně tak na straně Salesforce je potřeba mít Group edici, která vyjde na $25 na uživatele měsíčně. A co integrace nabídne? Tu nejzákladnější (a asi nejlogičtější) funkci, kterou je napojení daných poznámek v Evernote na záznamy v Salesforce. Více ale již v Martinově článku.

Není-li Vám angličtina cizí, můžete se dočíst více o integraci Evernote a Salesforce také na blogu Evernote.

Propojení Evernote a CRM Salesforce
5 (100%) 3 votes

The following two tabs change content below.
Lektor, trenér a konzultant pro sebeorganizaci, cestovatel, sportovec a milovník lidí, kávy a přírody. Je zakladatelem portálu LifeNotes, který sdružuje uživatele Evernote v ČR a SR. Jako podnikatel na volné noze realizuje semináře k metodě sebeorganizace GTD a myšlenkových map. Během tréninků klade důraz na změny, které účastníci realizují, a nikoliv na pouhé předání informací. Jeho semináři prošlo již více než 1000 účastníků - ředitelé, manažeři, obchodníci, konzultanti, asistentky i podnikatelé. Pochází z Ostravy, ale pohybuje se během týdne po celé ČR i v zahraničí. Pokud nevede či nepřipravuje vzdělávací a rozvojové akce, píše články či knihy nebo se toulá po světě.
  • Vlado Schneider

    Používame CRM Insightly. Integrácia s Gmail resp. Google Apps (mail, kalendár, dokumenty) na jednotku.
    Zároveň integrácia Evernote. Podobne ako v Salesforce len jednosmerná – teda môžete pripojiť poznámku/ky k obchodnému prípadu, kontaktu, úlohe, projektu… Poznámku upravujem v teréne resp. na stole v Evernote (zápisy zo stretnutí, kontrol atď) a táto sa samozrejme aktualizuje aj v Insigthly. https://www.insightly.com/integrations/evernote/
    Oproti $25 Salesforce a nutnosti mať Evernote Business je to aj výrazne lacnejší spôsob – $7 Insigthly a Evernote v akejkoľvek verzii. Ak bude záujem môžem napísať viac.

    • Díky moc za tip, integraci s Insightly jsem již zkoušel a funguje skutečně dobře. Pokud budete mít chvilku, určitě uvítám, když Vaši práci s Evernote a Insightly shrnete do pár odstavců, které rád publikuji na blogu LifeNotes.

Starší příspěvky:
Šifrování textu v Evernote
Šifrování informací v Evernote

Pokud využíváte Evernote na OS Windows nebo OSX, možná víte, že máte možnost zašifrovat informace ukryté v jednotlivých poznámkách. Jedná...

Zavřít