Nejčtenější články o Evernote z roku 2014

Je to již měsíc, co při psaní data končíme číslovkou 2015, ale až nyní se dostávám k tomu, abych vám sepsal ty nejnavštěvovanější články, které jsme vám s redaktory LifeNotes přinesli v roce 2014. A chcete-li dostávat každý měsíc souhrn článků a informací ze světa Evernote, rozhodně nezapomeňte odebírat náš měsíční newsletter.

 

Žebříček nejčtenějších článků 2014

  1. Spojte svůj úkolovník s Evernote (Daniel Gamrot)
  2. Myšlenkové mapy, úkoly a Evernote (Daniel Gamrot)
  3. Evernote pro organizaci úkolů (Pavel Vokoun)
  4. Evernote zápisník od Moleskine (rozhovor) (Daniel Gamrot)
  5. SmartTM – konečne úspešné spojenie GTD a Evernote (Matěj Popadič)
  6. Jak na rychlé poznámky v Android (Ondřej Svoboda)
  7. Postach.io – vytvořte si blog z Evernote (Daniel Gamrot)
  8. Zálohování poznámek v Evernote 1. díl (Daniel Gamrot)
  9. Vizitky v Evernote krok za krokem (Daniel Gamrot)
  10. Vyhledávací finty v Evernote (Hana Kyselá)

 

Přijďte 14. března 2015 na setkání fanoušků LifeNotes Connect v Ostravě. Seznámení s dalšími uživateli Evernote, prezentace i inspirace jsou na programu. Více informací na stránce k setkání.

Nejčtenější články o Evernote z roku 2014
5 (100%) 1 vote

The following two tabs change content below.
Lektor, trenér a konzultant pro sebeorganizaci, cestovatel, sportovec a milovník lidí, kávy a přírody. Je zakladatelem portálu LifeNotes, který sdružuje uživatele Evernote v ČR a SR. Jako podnikatel na volné noze realizuje semináře k metodě sebeorganizace GTD a myšlenkových map. Během tréninků klade důraz na změny, které účastníci realizují, a nikoliv na pouhé předání informací. Jeho semináři prošlo již více než 1000 účastníků - ředitelé, manažeři, obchodníci, konzultanti, asistentky i podnikatelé. Pochází z Ostravy, ale pohybuje se během týdne po celé ČR i v zahraničí. Pokud nevede či nepřipravuje vzdělávací a rozvojové akce, píše články či knihy nebo se toulá po světě.
Starší příspěvky:
Insightly a propojení s Evernote
Evernote a CRM Insightly

Pred rokom spoločnosť 37signals (teraz Basecamp) oznámila, že nebude ďalej pracovať na rozvoji svojho CRM Highrise. Bolo jasné, že treba...

Zavřít