LifeNotes Live – setkání nad Evernote

Na podzim uspořádám první větší setkání Evernote uživatelů v ČR. Místem setkání bude určitě Praha a termínově to vidím na září.

Evernote setkání s LifeNotes

Koncept odpoledního setkání, které se uskuteční v pracovní den (pravděpodobně pátek) počítá s těmito body:

  • 2-3 přednášky zaměřené na Evernote (řečníky budu vybírat já, témata tak, aby měla opravdu přínos z hlediska praktického využití)
  • soutěž o ceny (spojené s Evernote)
  • coffeebreak v ceně
  • dárky LifeNotes
  • prima prostory
  • after(mini)party
  • …a pár překvapení

A mě by teď zajímalo – přišli byste na akci, pokud Vám termín sedne, a kolik odevzdaných CZK by Vaše peněženka/karta snesla? Chci, aby byla akce přístupná pro co největší část fanoušků a nechci na ni vydělávat (nezůstane mi ani koruna) – záměrem je spojit nás na odpoledne dohromady a vyměnit si zkušenosti a potřehy.

Moc děkuji za pomoc, která mi pomůže vyladit finální podobu prvního LifeNotes Evernote srazu.

Jsem rád, že jste s LifeNotes.

Ohodnoťte článek

The following two tabs change content below.
Lektor, trenér a konzultant pro sebeorganizaci, cestovatel, sportovec a milovník lidí, kávy a přírody. Je zakladatelem portálu LifeNotes, který sdružuje uživatele Evernote v ČR a SR. Jako podnikatel na volné noze realizuje semináře k metodě sebeorganizace GTD a myšlenkových map. Během tréninků klade důraz na změny, které účastníci realizují, a nikoliv na pouhé předání informací. Jeho semináři prošlo již více než 1000 účastníků - ředitelé, manažeři, obchodníci, konzultanti, asistentky i podnikatelé. Pochází z Ostravy, ale pohybuje se během týdne po celé ČR i v zahraničí. Pokud nevede či nepřipravuje vzdělávací a rozvojové akce, píše články či knihy nebo se toulá po světě.
Starší příspěvky:
Využívání Evernote s IFTTT
IFTTT: Nechajte poznámky ukladať za vás

Poznáte IFTTT? Jedná sa o aplikáciu, ktorá naučí vaše webové služby spolu komunikovať. Jej českú recenziu nájdete na tejto stránke....

Zavřít