KustomNote pro šablony poznámek

Dnes zabrousíme k multiplatformní službě a aplikaci, kterou je možné využívat stejně dobře i bez mobilního zařízení. Díky tomuto nástroji budete až neuvěřitelně snadno vytvářet a využívat šablony pro Evernote. Jakmile si najdete tu pravou z pestré nabídky, kterou pro vás jiní autoři připravili, připadně vytvoříte vlastní, stačí jen spustit aplikaci, vyplnit nadefinovaná pole a odeslat. V Evernote se pak založí poznámka se všemi zadanými parametry. Chcete opakovaně vytvářet úkoly, zadání projektů, kontakty, pracovní příkazy, poznámky z telefonátů, zadání domácích úkolů, recepty, reporty z cvičení nebo třeba záznamy do cestovního deníku? Zavítejte do světa KustomNote!

KustomNote pro Evernote

Více o KustomNote najdete na blogu Daniela Gamrota.

Ohodnoťte článek

The following two tabs change content below.
Lektor, trenér a konzultant pro sebeorganizaci, cestovatel, sportovec a milovník lidí, kávy a přírody. Je zakladatelem portálu LifeNotes, který sdružuje uživatele Evernote v ČR a SR. Jako podnikatel na volné noze realizuje semináře k metodě sebeorganizace GTD a myšlenkových map. Během tréninků klade důraz na změny, které účastníci realizují, a nikoliv na pouhé předání informací. Jeho semináři prošlo již více než 1000 účastníků - ředitelé, manažeři, obchodníci, konzultanti, asistentky i podnikatelé. Pochází z Ostravy, ale pohybuje se během týdne po celé ČR i v zahraničí. Pokud nevede či nepřipravuje vzdělávací a rozvojové akce, píše články či knihy nebo se toulá po světě.
Starší příspěvky:
EverClip pro Evernote
EverClip jako skvělý pomocník pro Evernote

EverClip je aplikace pro váš iPad a iPhone, která vám umožní velmi jednoduše sbírat informace z webových článků (klidně i s obrázky), PDF...

Zavřít