Jaký bylo první školení Evernote pro veřejnost v Praze. A také pár fotek.

Za mě hned odpovím – neuvěřitelně rychlý. Přihlášky, dotazy, komunikace, organizace… Pak se naplnil minimální počet účastníků. Netrvalo dlouho a čtyřiadvacet hodin do prvního školení Evernote pro veřejnost bylo tady. Mírná nervozita, poslední myšlenkové mapy jako přprava. A také první omluvenka.

2. dubna 2014 jsme to v 9h odstartovali. Perfektně připravené prostory i občerstvení v pražském Hubu, usměvaví účastníci, kteří dorazili již 30 minut předem. A téměř osmihodinový přísun informací, který nás v rámci školení Evernote čekal. Atmosféra byla vynikající, každý věděl pro co přišel a dotazů nebylo málo. Whow! Neuvěřitelný proud – základní i pokročilé funkce Evernote, hardware, služby, ukázky praktického využití, cvičení. Po osmi hodinách proložených krátkými přestávkami na vydechnutí, jídlo i cigaretu se loučíme. S některými sedíme ještě další hodinu a povídáme – o Evernote, vazbě na GTD, myšlenkové mapy i životě.

Po prvním školení jsem ještě nestačil vydechnout a začínají chodit dotazy na další termíny. Kdy bude? Již brzy! Chcete-li se zúčastnit, neváhejte, a přihlaste se. Aktuálně probíhá hlasování o termínech v Praze i Brně (bude ukončeno ve středu 9. dubna 2014). A pak to opět roztočíme.

Nakonec, ještě než se pustíte do fotogalerie níže, otázka i prosba zároveň – přišlo mi pár e-mailů s dotazy na online školení, neboť pro řadu lidí není ani jedno z velkých měst, ve kterých se školení pro veřejnost konají, dostupné. Jste jedním z nich? Napište mi (do komentáře k článku nebo na e-mail info@lifenotes.cz) – zjišťuji zájem o školení v dalších lokalitách (České Budějovice, Plzeň, Znojmo, Bratislava, Košice) i online formu a budu rád, pokud se ozvete. A teď už šup na fotky (autorem je skvělý fotograf a člověk Vojtěch Hurych).

Jaký bylo první školení Evernote pro veřejnost v Praze. A také pár fotek.
5 (100%) 1 vote

The following two tabs change content below.
Lektor, trenér a konzultant pro sebeorganizaci, cestovatel, sportovec a milovník lidí, kávy a přírody. Je zakladatelem portálu LifeNotes, který sdružuje uživatele Evernote v ČR a SR. Jako podnikatel na volné noze realizuje semináře k metodě sebeorganizace GTD a myšlenkových map. Během tréninků klade důraz na změny, které účastníci realizují, a nikoliv na pouhé předání informací. Jeho semináři prošlo již více než 1000 účastníků - ředitelé, manažeři, obchodníci, konzultanti, asistentky i podnikatelé. Pochází z Ostravy, ale pohybuje se během týdne po celé ČR i v zahraničí. Pokud nevede či nepřipravuje vzdělávací a rozvojové akce, píše články či knihy nebo se toulá po světě.
Starší příspěvky:
Evernote - aktualizovaná poznámka
Připojení e-mailu k existující poznámce

O využití syntaxe při přeposílání e-mailových zpráv do Evernote jsem se již zmiňoval v prosincovém článku. Článek Jamie Todd Rubina...

Zavřít