Evernote zápisník od Moleskine (rozhovor)

Zavítal jsem do kamenné prodejny Moleskine v Praze, kde jsem měl tu čest popovídat si se spolumajitelem Erikem Lukavským o historii Moleskine v ČR a zjistil třeba to, že kamenná prodejna specializovaná na prodej produktů Moleskine není ani ve světovém měřítku až tak běžná. Na druhou část jsem si přizval také kamaráda Jakuba Hořického, se kterým jsem se seznámil na skvělé akci Rozjezdy roku a zaujal mě, mimo jiné, také svým využíváním Evernote Business zápisníku od Moleskine. Ano, včetně samolepek! Na tohle jsem moc líný, takže jsem jej požádal, zda by nám neukázal, jak s nálepkami a celým Evernote Business zápisníkem pracuje.

A na závěr jedna (snad) příjemná věc – v rámci rozhovoru jsme pro fanoušky LifeNotes domluvili speciální akci. Více v krátkém videorozhovoru s Erikem Lukavským a Jakubem Hořickým. Na závěr ještě díky oběma aktérům, Dorotě Špinkové za kameru a Ondřeji Lipárovi za organizaci a finální zpracování videa.

Ohodnoťte článek

The following two tabs change content below.
Lektor, trenér a konzultant pro sebeorganizaci, cestovatel, sportovec a milovník lidí, kávy a přírody. Je zakladatelem portálu LifeNotes, který sdružuje uživatele Evernote v ČR a SR. Jako podnikatel na volné noze realizuje semináře k metodě sebeorganizace GTD a myšlenkových map. Během tréninků klade důraz na změny, které účastníci realizují, a nikoliv na pouhé předání informací. Jeho semináři prošlo již více než 1000 účastníků - ředitelé, manažeři, obchodníci, konzultanti, asistentky i podnikatelé. Pochází z Ostravy, ale pohybuje se během týdne po celé ČR i v zahraničí. Pokud nevede či nepřipravuje vzdělávací a rozvojové akce, píše články či knihy nebo se toulá po světě.
  • Pro mne hodně zajímavé téma, bohužel kvalita vide a zvuku je velmi slabá, příště bych si tohle ohlídal. Je to velká škoda, protože obsah je super!

    • Pěkný den, moc děkuji za feedback, příště kvalitu ohlídám lépe a výsledné zpracování bude kvalitnější. Snad, i před technické nedostatky, byly rozhovory z Moleskine prodejny přínosné.

      Daniel

  • Pingback: Nejčtenější články o Evernote z roku 2014()

Starší příspěvky:
Evernote Widget
Evernote widget pro váš Android

Pokud jste majiteli telefonu nebo tabletu s operačním systémem Android, jistě znáte widget, který je k této aplikaci dostupný. Pokud...

Zavřít