Evernote ScanSnap v praxi (#LNLive2014)

6. září 2014 proběhlo v pražské Pracovně první setkání fanoušků a uživatelů Evernote v ČR. LifeNotes Live 2014 nabídlo tři přednášky, otevřenou diskuzi a hlavně setkání všech, kteří si s myšlenkou používání Evernote alespoň trošku pohrávají. Druhou přednášku na téma Evernote ScanSnap v praxi si můžete ze záznamu prohlédnout právě teď. Jan Březina vám mimo jiné ukáže, jak vlastně tento skvělý scanner funguje a k čemu je možné jej využívat.

Budu moc rád, pokud prostřednictvím hvězdiček pod článkem zahlasujete, jak se vám přednáška líbila.

Evernote ScanSnap v praxi (#LNLive2014)
5 (100%) 7 votes

The following two tabs change content below.
Lektor, trenér a konzultant pro sebeorganizaci, cestovatel, sportovec a milovník lidí, kávy a přírody. Je zakladatelem portálu LifeNotes, který sdružuje uživatele Evernote v ČR a SR. Jako podnikatel na volné noze realizuje semináře k metodě sebeorganizace GTD a myšlenkových map. Během tréninků klade důraz na změny, které účastníci realizují, a nikoliv na pouhé předání informací. Jeho semináři prošlo již více než 1000 účastníků - ředitelé, manažeři, obchodníci, konzultanti, asistentky i podnikatelé. Pochází z Ostravy, ale pohybuje se během týdne po celé ČR i v zahraničí. Pokud nevede či nepřipravuje vzdělávací a rozvojové akce, píše články či knihy nebo se toulá po světě.
Starší příspěvky:
Boxer pro Android
Boxer je nyní k dispozici pro iOS i Android

*** Tento článek byl publikován jako novinka na blogu Evernote a volně přeložen do češtiny. Překlady článků z blogu Evernote...

Zavřít