Evernote končí s recepty a vařením

Včera oznámila společnost Evernote dlouho očekávané odstřižení podpory aplikace Evernote Food. Ta si za 4 roky, kdy existovala, vybudovala skupinu nadšenců a podporujících z řad častých i příležitostných kuchařek a kuchařů – sloužila totiž, mimo jiné, k vyhledávání a evidenci receptů.

Oficiální termín ukončení je 30. září 2015. Následující den již Food nebude ke stažení a fungovat nebude ani synchronizace s Evernote servery.

Evernote Food aplikace

Osobně jsem považoval Evernote Food za poměrně zbytečnou aplikaci od doby, kdy společnost skvěle vyladila Evernote Web Clipper, přes který jsem recepty z nejrůznějších serverů ukládal, jak jste se mohli dočíst na začátku roku v oblíbeném článku Jak eviduji recepty v Evernote. Na druhou stranu aplikaci moc rád používal Milan Třešňák, který ji také krátce popsal v článku nazvaném Evernote Food na blogu LifeNotes.

Bude vám Evernote Food chybět? Nebo jste o této aplikaci snad ještě ani neslyšeli?

Evernote končí s recepty a vařením
5 (100%) 1 vote

The following two tabs change content below.
Lektor, trenér a konzultant pro sebeorganizaci, cestovatel, sportovec a milovník lidí, kávy a přírody. Je zakladatelem portálu LifeNotes, který sdružuje uživatele Evernote v ČR a SR. Jako podnikatel na volné noze realizuje semináře k metodě sebeorganizace GTD a myšlenkových map. Během tréninků klade důraz na změny, které účastníci realizují, a nikoliv na pouhé předání informací. Jeho semináři prošlo již více než 1000 účastníků - ředitelé, manažeři, obchodníci, konzultanti, asistentky i podnikatelé. Pochází z Ostravy, ale pohybuje se během týdne po celé ČR i v zahraničí. Pokud nevede či nepřipravuje vzdělávací a rozvojové akce, píše články či knihy nebo se toulá po světě.
Starší příspěvky:
Dárky
Využijte Evernote pro evidenci dárků

Článek je ukázkou z knihy Síla Evernote - Jak na život bez papírů, která bude vyjde v posledním čtvrtletí 2015....

Zavřít