Individuální péče je často více než celodenní školení.

Touláte se kolem Evernote, ale nevíte, zda si s ním začít? Nebo jste snad již začali a Evernote Vás dostal do stavu, kdy nevíte, zda se vydat doleva či zpátky? Máte hromadu digitálních informací a poznámek, ale nevíte si rady s jejich organizací a vyhledáváním? Trvá to dlouho? Chcete být jediný či jediná, komu se budu po celou dobu naplno věnovat?

Pokud se nedohodneme jinak, budeme Evernotena sebe mít 60 minut. Napojím se do Vašeho světa digitálních poznámek a informací, zmapuji situaci, prověřím možné strategie a pustíme se do toho. Podle aktuálního stavu Vašich znalostí a umu vztahujícího se k Evernote ukážu cestu, kterou se společně vydáme. A jen Vy rozhodnete, zda půjdete se mnou. Pokud ne, vrátím Vám bez mrknutí oka celé kurzovné.

Staňte se členem LifeNotes klubu a získejte slevu na konzultace a další výhody.

Kam až můžeme společně zajít? Vše podle Vašich zkušeností a přání

  • základy Evernote (pro začátečníky nebo ty, kteří si chtějí zrekapitulovat to hlavní)
  • úvodní i pokročilé techniky spolupráce (pro ostřílené individualisty, kteří chtějí začít Evernote využívat v týmu či ve firmě)
  • analýza strategie a definice štítků, zápisníků, kupek, vyhledávání i struktury poznámek (naprostý a mentálně nejnáročnější základ, kterým musí projít každý)
  • rozšíření povědomí o spolupráci s dalšími službami (nechcete-li zůstat pouze u Evernote, ale rádi byste jej propojili s dalšími aplikacemi či nástroji)
  • řešení Evernote pro Váš tým (váháte-li, zda má Evernote ve Vaší firmě smysl či nikoliv)

LifeNotes-85Celou konzultaci postavím na Vámi vybraných tématech. Je však na naší dohodě během schůzky, zda směr, kterým se na začátku vydáme, změníme či nikoliv. A jak jsem se zmiňoval již na začátku, nebudete-li spokojeni, kurzovné Vám ihned pošlu zpět.

A proč vůbec ? Využívám Evernote od dob, kdy byl ještě v plenkách. Konzultuji jeho využívání od roku 2012 a poslední rok podporuji firmy a týmy v jeho nasazení. Mými školeními Evernote prošlo 800 účastníků, individuálními konzultacemi tři desítky. Založil jsem projekt LifeNotes, v rámci kterého pravidelně publikuji články, pořádám webináře, školení i firemní konzultace. Denně sleduji novinky a změny, které se ve světě Evernote udály. Chcete více? Ptejte se!

Nic před Vámi nezatajím a budu maximálně otevřený.

Jdete do toho se mnou? Těším se na Vás.

Ideální místa pro setkání jsou Ostrava, Brno, Praha, Bratislava či Košice. Nebráním se však cestám do jakékoliv části naší planety. V takovém případě si však ke kurzovnému připočítám také cestovné, s jehož výší Vás seznámím ještě před konzultací (samozřejmě ji poté můžete odmítnout).

Cena: 4 500,- Kč bez DPH
Délka: 2h
Místo: kdekoliv

Pokud máte o konzultaci zájem, vyplňte, prosím, formulář. Ozvu se Vám co nejdříve.

* Povinné pole