Evernote Business na Digital Future 2017

Přechod na Evernote Business ve firmě je často velkým otazníkem. Má smysl investovat čas a peníze do varianty, která je perfektně připravená pro sdílení firemních znalostí a informací?

Digital Future

4. května 2017 na akci Digital Future 2017 představí Daniel Gamrot všechny skvělé vlastnosti a možnosti, které nástroj na tomto poli nabízí. To vše v propojení se zkušenostmi z implementace, která proběhla v druhé polovině roku v jedné z firem. Ta dnes využívá Evernote pro archivaci dokumentů, bezpapírový provoz i sdílení materiálů.

Mimo jiné se můžete těšit na skvělé řečníky – Jan Březina, Bára Rektorová, Jarda Luhan, Karol Suchánek a Radek Pohnan. Všechna témata se budou točit kolem moderních technologií a jejich využití v praxi, bezpečnosti a produktivity práce.

Celodenní vstupenky již od 990,- Kč → www.digitalfuture.cz

Evernote Business na Digital Future 2017
5 (100%) 1 vote

The following two tabs change content below.
Lektor, trenér a konzultant pro sebeorganizaci, cestovatel, sportovec a milovník lidí, kávy a přírody. Je zakladatelem portálu LifeNotes, který sdružuje uživatele Evernote v ČR a SR. Jako podnikatel na volné noze realizuje semináře k metodě sebeorganizace GTD a myšlenkových map. Během tréninků klade důraz na změny, které účastníci realizují, a nikoliv na pouhé předání informací. Jeho semináři prošlo již více než 1000 účastníků - ředitelé, manažeři, obchodníci, konzultanti, asistentky i podnikatelé. Pochází z Ostravy, ale pohybuje se během týdne po celé ČR i v zahraničí. Pokud nevede či nepřipravuje vzdělávací a rozvojové akce, píše články či knihy nebo se toulá po světě.
Starší příspěvky:
Evernote - celkový pohled
Práca v teréne a zdieľanie pracovných ciest

Skvelým príkladom, aký veľký môže mať efekt na efektivitu práce vo vašom tíme Evernote, skvele prezentuje jeho využitie na cestách....

Zavřít