Bezpapírová kancelář na Digital Future

Pro všechny příznivce a nadšence do bezpapírového provozu, mobilní kanceláře a digitálních inovací náme skvělou zprávu. 26. října 2015 se v Praze uskuteční celodenní akce nabitá praktickými informacemi – Digital Future. Na programu jsou tři workshopy, které pokrývají všechny tři oblasti. Na co se můžete těšit?

Honza Březina si pro vás připravil téma Mobilní kancelář manažera či freelancera. Jeho úkol zní – ukázat vám, jak provozovat mobilní kancelář – minimalistické řešení, které oceníte, chcete-li pracovat produktivně na cestách a v pohybu. Honza je, díky jeho neustálému cestování po celém světě, osobou naprosto povolanou a tipy z jeho úst nebudou jen souhrnem a citací „odborných článků“, ale hlavně praktických tipů.

Daniel Gamrot vás zase provede procesem zavedení a fungování bezpapírové kanceláře. Jeho téma Bezpapírová kancelář malého týmu čerpá z několikaletých zkušeností, které zahrnují nasazení moderních digitálních technologií do firem. Hlavní záměr? Seznámit vás s procesy, vhodnými aplikacemi, ale také nejlepšími případy užití, které můžete ihned praktikovat ve svém týmu.

Filip Dřímalka, jeden z největších odborníků na digitální inovace u nás, se zase zavázal zasvětit vás do nejmodernějších nástrojů, aplikací a služeb, které budou nejen vám, ale celému vašemu týmu šetřit hromadu času a peněz. Téma Nejnovější technologie pro střední a velké týmy zahrnuje praktické tipy a doporučení pro spolupráci s lidmi po celém světě a to za bezkonkurenční ceny. Outsourcing nikdy nebyl jednodušší – a na workshopu se dozvíte, jak na něj.

Jak se na akci, díky které získáte možnost zvýšit svou i týmovou produktivitu za jeden den, dostat? Stačí se zaregistrovat na webu Digital Future. Těšte se na náměty, příklady i horké tipy, ze kterých budete těžit ještě několik měsíců.

A my se budeme těšit na vás.

Bezpapírová kancelář na Digital Future
5 (100%) 1 vote

The following two tabs change content below.
Lektor, trenér a konzultant pro sebeorganizaci, cestovatel, sportovec a milovník lidí, kávy a přírody. Je zakladatelem portálu LifeNotes, který sdružuje uživatele Evernote v ČR a SR. Jako podnikatel na volné noze realizuje semináře k metodě sebeorganizace GTD a myšlenkových map. Během tréninků klade důraz na změny, které účastníci realizují, a nikoliv na pouhé předání informací. Jeho semináři prošlo již více než 1000 účastníků - ředitelé, manažeři, obchodníci, konzultanti, asistentky i podnikatelé. Pochází z Ostravy, ale pohybuje se během týdne po celé ČR i v zahraničí. Pokud nevede či nepřipravuje vzdělávací a rozvojové akce, píše články či knihy nebo se toulá po světě.
Starší příspěvky:
Evernote Food
Evernote končí s recepty a vařením

Včera oznámila společnost Evernote dlouho očekávané odstřižení podpory aplikace Evernote Food. Ta si za 4 roky, kdy existovala, vybudovala skupinu...

Zavřít